KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Japanskt träsnitt 8269469
nr 826 9469
Japanskt träsnitt
Tyskt eftertryck, (litografi), Geisha, motivets mått: 70 x 25
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2013
kl 19:20:56
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr